Haberler

KÜTAHYA 1. OSB YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

Haber Yayın Tarihi: 28.07.2015
Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nin Müteşebbis Heyeti Başkan vekilinin yanı sıra yönetim kurulu ile denetim kurulu üyeleri belirlendi.
 
Kütahya Merkez 1. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Valimiz Sayın Şerif Yılmaz başkanlığında, Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.
 
Toplantıya Valimiz Sayın Şerif Yılmaz, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 1. OSB Bölge Müdürü Servet Demir, 1. OSB yönetimi, bazı daire müdürleri ve üyeler katıldı.
 
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen toplantıya katılan Kütahya Porselen A.Ş. Genel Müdürü Rüştü Düver Müteşebbis Heyet Başkan Vekilliği'ne getirildi.
 
Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'nun Yönetim Kurulu Başkanı olduğu listede üyeler ise Belediye Meclis üyesi aynı zamanda Güral Porselen Yönetim Kurulu üyesi olan Mehmet Naci Pekcan, Kütahya İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürü Harun Zeybek, İl Özel İdaresi Destek Hizmeleri müdürü Rifat Hatipoğlu, KÜTSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Tolga Eskioğlu'dan oluştu.
 
Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Ali Kongu,  Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özdoğan getirildi.
 
Toplantının sonunda Valimiz Sayın Şerif Yılmaz görev alanları tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Haberin Resimleri

Kütahya Bilim, Sanayi ve Teknoloji
İl Müdürlüğü

 

Adres: Kütahya Valilik Binası, Kat:3
Telefon: (274) 223 15 47
Faks: (274) 224 21 38
e-Posta: stmkutahyail@sanayi.gov.tr
Sayfa Gösterimleri
Bu Sayfa : 1511
Bugün Tekil : 962
Bugün Toplam: 1166
Genel Toplam: 3186217