Haberler

Dumlupınar Üniversitesinde “Ürün Güvenliği Haftası” kapsamında Panel düzenlenmiştir.

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2016
13/10/2016 tarihinde Dumlupınar Üniversitesi ile İl Müdürlüğümüz işbirliğinde Güzel Sanatlar Fakültesi TV Salonunda “Sanayi Ürünleri Güvenliği” konulu panel düzenlenmiştir.
 

Bakanlığımız Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü tarafından 10-16 Ekim tarihlerinde ilan edilen “Ürün Güvenliği Haftası” ile ilgili İlimizde düzenlenen etkinlikler kapsamında 13/10/2016 tarihinde Dumlupınar Üniversitesi ile İl Müdürlüğümüz İşbirliğinde Güzel Sanatlar Fakültesi TV Salonunda “Sanayi Ürünleri Güvenliği” konulu panel düzenlenmiştir.

 Panele, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Ahmet ALTUNCU, Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Abdullah AKBULUT ile Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özden ÜSTÜN panelist olarak katıldılar.

Açılış konuşmasını İl Müdürümüz Mehmet ALBAYRAK’ ın yaptığı, Vali Yardımcısı Yüksel KARA’ nın da konuşmacı olarak katıldığı panele, Kurum amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Üreticiler, Özel sektör temsilcileri, Asansör firmaları, Öğretim Üyeleri ve Üniversite öğrencileri katıldı.

Ayrıca Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Müdürlüğümüz işbirliğiyle düzenlenen Vaka Analiz Yarışmasında dereceye giren öğrencilere, İl Müdürümüz Mehmet ALBAYRAK, Panelistlere de Vali Yardımcımız Yüksel KARA tarafından plaket verilmiştir.


Haberin Resimleri

Kütahya Bilim, Sanayi ve Teknoloji
İl Müdürlüğü

 

Adres: Kütahya Valilik Binası, Kat:3
Telefon: (274) 223 15 47
Faks: (274) 224 21 38
e-Posta: stmkutahyail@sanayi.gov.tr
Sayfa Gösterimleri
Bu Sayfa : 806
Bugün Tekil : 1004
Bugün Toplam: 1208
Genel Toplam: 3186259