Haberler

"Kamu-Üniversite ve Sanayi İşbirliğinin, Akademik Personele Sağlayacağı Fırsat ve Kazanımlar" konulu panel düzenlenmiştir.

Haber Yayın Tarihi: 23.11.2017

 

22 Kasım 2017 tarihinde Dumlupınar Üniversitesi ile Kütahya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğümüz işbirliği ile Dumlupınar Üniversitesi'nde "Kamu-Üniversite ve Sanayi İşbirliğinin, Akademik Personele Sağlayacağı Fırsat ve Kazanımlar" konulu panel düzenlenmiştir.

Kütahya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet ALBAYRAK, ZEKA Kütahya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu ESER, Üniversiteden Rektör Yardımcısı, Dekanlar, Bölüm Başkanları ve Öğretim Üyeleri'inin katıldığı panelin açılış konuşması KÜSİ İl Temsilcisi Yard. Doç. Dr. Ayhan GÜN tarafından yapılmıştır. Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İ. Göktay EDİZ'in moderatörlüğünü üstlendiği ve  KOSGEB Kütahya İl Müdürü Yaşar YILDIRIM, TÜBİTAK  Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığından (TEYDEB) Baş Uzman Bayram YILMAZ ve Zafer Kalkınma Ajansından Proje Geliştirme ve Uygulama Birim Başkanı İskender Cem LEBLEBİCİ'nin konuşmacı olarak katıldığı panelde Akademisyenlere TÜBİTAK ve KOSGEB tarafından sağlanan destekler ile Avrupa Birliği fonları konularında bilgiler aktarılmıştır. 


Haberin Resimleri

Kütahya Bilim, Sanayi ve Teknoloji
İl Müdürlüğü

 

Adres: Kütahya Valilik Binası, Kat:3
Telefon: (274) 223 15 47
Faks: (274) 224 21 38
e-Posta: stmkutahyail@sanayi.gov.tr
Sayfa Gösterimleri
Bu Sayfa : 510
Bugün Tekil : 1563
Bugün Toplam: 1724
Genel Toplam: 3455315